Wyjazdowe zwycięstwo i awans na 3 miejsce w tabeli

Kolejny ciężki mecz wyjazdowy zapisany na plus dla futsalistów FK Odry Opole.

Tym razem komplet punktów został zainkasowany drużynie Futsal Nowiny. Początek meczu nie zapowiadał końcowego sukcesu naszej drużyny. W pierwszych minutach spotkania, gra opolskich piłkarzy nie do końca zadowalała trenera Waniczka, jednak z każdą kolejną akcją i każdą kolejną upływającą minutą gra Odry była coraz lepsza. Z bardzo dobrej strony pokazał się bramkarz Odry - Bartek Krzywicki, ratując kilkukrotnie swoją drużynę z tarapatów. Mimo to, raz skapitulował a pierwsza połowa zakończyła się wynikiem remisowym 1:1. Gola dla naszej drużyny zdobył Thomas Skowronek.

Po zmianie stron inicjatywa w grze należała do Opolan. Wykorzystali ją kilkukrotnie, a dwa razy celnie do siatki rywali trafiał Stefan Karnatowski, po podaniach i asystach Adama Kroka. Kiedy już podopieczni trenera Waniczka byli pewni zwycięstwa, w samej końcówce, drużyna gospodarzy grając w przewadze strzeliła drugiego gola. Na szczęście, chwilę potem wszyscy usłyszeli ryk syreny kończący mecz, dzięki czemu komplet punktów pojechał do Opola.

FK Odra Opole po 4 kolejkach plasuje się na 3 miejscu w tabeli 1 Polskiej Ligi Futsalu. Liczymy, że kolejne mecze przysporzą sporo emocji opolskim kibicom, a najbliższy już w niedzielę 21 października 2018 roku z Gwiazdą Ruda Śląska w hali Gwardii przy ulicy Kowalskiej.

Początek meczu o 16.30! Zapraszamy!!!

Futsal Nowiny - FK Odra Opole 2:3
Gole dla Odry strzelali: Skowronek 1 i Karnatowski 2

FK Odra Opole: Krzywicki, Konieczny, Skowronek, Brzęczek, Łopuch, Osuchowski, Tosik, Karnatowski, Nesterów, Krok, Jaskólski i Bidziński. Trener: Marcin Waniczek